Розливне пиво

Хочемо звернути увагу наших покупців на новинку в нашому торговому залі. У продажу з'явилося розливне пиво компанії «Carlsberg»! Унікальний рецепт і технологія приготування пива, роблять його брендом №1 в Європі і компанія лідирує в преміальному сегменті ринку.

Ще в 1847 році Якоб Якобсен заклав традиції пивоваріння і пивоварний завод, названий на честь сина Карла. З цього моменту і починається історія, мабуть, кращого пива в світі. Carlsberg зварений на найчистішій воді з відбірного солоду та запашного хмелю. Унікального сорт дріжджів Saccharomyces Carlsbergensis надає неповторний смак Carlsberg. Балансуючий смак, в якому соковиті квасні ноти відтіняються строгими кавовими, а в післясмаку це поєднання доповнюється, улюбленої багатьма, терпкою хмільною гіркуватістю. До цього дня цей сорт дріжджів використовується в усьому світі для пивоваріння, тому, яке б пиво ви не пили, в ньому є трохи Carlsberg.

У "Гранд маркеті" на Ільїна, в асортименті запропоновано розливне пиво - Жатецький Гусь світле, Львівське Dunkel темне, Роберт Домс богеми світле, Роберт Домс Віденське темне, Туборг Грін світле, а також Квас Тарас.

У "Гранд маркеті" на Митниці, запропоновано розливне пиво - Жатецький Гусь світле, Роберт Домс богеми світле і Квас Тарас. Незабаром, аналогічний асортимент буде запропонований в третьому "Гранд маркеті" на Палёхі.