*Дисконтна програма

Шановні покупці!

«Гранд Маркет» це мережа магазинів, яка щодня працює поряд з вами більше 15 років і на протязі всього часу робить все можливе аби Ви, наші шановні покупці, були задоволені високою якістю обслуговування, широким асортиментом товарів та вигідними цінами. Хочемо вам повідомити, що з 01.07.2017р. «Гранд-Маркет» змінює правила надання дисконтних знижок. Тепер розмір знижки за дисконтною карткою буде залежати від суми здійснених покупок за попередній місяць. Якщо Ви з нами кожний день, ми надаємо можливість отримати знижку 10% на ваші покупки.

1.На які товари діє дисконтна знижка

Дисконтна знижка діє на всі товари, крім тих, що позначені «*» на цінниках.

2.Як встановлюються знижки на діючі дисконтні картки

Дисконтні знижки встановлюються за слідуючими правилами:

- на нову дисконтну картку встановлюється знижка 1% до кінця календарного місяця;

- якщо сума покупок за поточний календарний місяць складає до 2000грн. включно, покупець отримує дисконтну знижку 1% на покупки в наступному календарному місяці.

- якщо сума покупок за поточний календарний місяць складає від 2001грн. до 5000грн., покупець отримує дисконтну знижку 3% на покупки в наступному календарному місяці.

- якщо сума покупок за поточний календарний місяць складає від 5001грн. до 10 000грн., покупець отримує дисконтну знижку 5% на покупки в наступному календарному місяці.

- якщо сума покупок за поточний календарний місяць складає більше 10 000грн., покупець отримує дисконтну знижку 10% на покупки в наступному календарному місяці.

3.Період дії знижки за дисконтною карткою

Знижка за дисконтною карткою діє на протязі календарного місяця. А 1-го числа кожного місяця проводиться перерахунок та встановлення нової знижки на поточний місяць за результатами здійснених покупок в магазинах мережі «Гранд Маркет» за попередній місяць.

4.Термін дії дисконтної картки

Термін дії дисконтної картки не обмежений. У випадку, якщо покупки з використанням дисконтної картки не здійснюються на протязі календарного року дисконтна картка автоматично деактивується.

5.Додаткові дисконтні картки для родини

Додаткові дисконтні картки для родини можна отримати в будь-якому магазині мережі звернувшись до чергового адміністратора магазину. Вартість однієї картки 15грн. (вартість може змінюватися).

6.Дії у випадку втрати

Для відновлення втраченої дисконтної картки потрібно звернутися в будь-який магазин мережі «Гранд Маркет» до чергового адміністратора. Вартість відновлення однієї картки 15грн. (вартість може змінюватися).

7.Як отримати нову дисконтну картку

Нову дисконтну картку можна отримати, здійснивши покупку в магазинах мережі «Гранд Маркет» на загальну суму більше 300грн., і пред’явити чеки старшому касиру на касі будь-якого нашого магазину та заповнити анкету.У зв`язку зі зміною правил дисконтної програми видача дисконтних карток тимчасово припиняється

8.Дисконтна знижка для партнерів мережі «Гранд Маркет»

Для партнерів мережі «Гранд Маркет» встановлюється постійна знижка 1% від суми покупки.

9.Перехідний період

Перехідний період діє з 01.06.2017р. по 30.06.2017р. В цей період діятиме раніше встановлена система дисконтних знижок, і за результатами покупок за цей період будуть встановлені знижки на липень 2017р.

10.Зміна умов надання дисконтних знижок

Мережа магазинів «Гранд Маркет» на свій розсуд має право призупиняти, або вносити будь-які зміни в діючі правила надання дисконтних знижок, попередньо повідомивши покупців про внесення таких змін за 30 календарних днів. Інформація про внесені зміни публікується в точках продажу мережі магазинів «Гранд Маркет»

Також для Вас:

-більше 500 акцій з глибокими знижками кожного дня;

-25% знижки на салати власного виробництва після 20-00 кожного дня;

-знижка для пенсіонерів 10% у будні дні з 9-00 до 11-00;

-завжди свіжі продукти;

-доброзичливість наших продавців.

Телефон гарачої лінії : (093) 112-23-11

Купуйте всією сім'єю, економте з нами!

«Гранд Маркет» - завжди свіжі продукти!

 

 .