Наші магазини

Адреса: м Черкаси вул. Богдана Хмельницького, 55

Час роботи: 8-00 - 22-00 год.

Парковка: 100 місць.

Карта проїзду:

Власне виробництво: кулінарія, охолоджене м'ясо, хлібобулочні вироби, торти, тістечка.

Наявність інших відділів: ломбард, квітковий магазин, кіоски з продажу косметики та парфумерії, продаж лотерей, продаж дитячих іграшок, сувенірів, канцтоварів, тютюнових виробів.
Тел.: (0472) 33-41-19
Факс: (0472) 32-05-63
Стіл замовлень кулінарної продукції (0472) 54-37-08

Більше інформації

Програма лояльності: діє накопичувальна Дисконтна система. .

Торгова площа 760 кв.м., 6 касових терміналів, стоянка для автомобілів на 100 паркувальних місць. У приміщенні супермаркету розташовані відділи: ломбард, квітковий магазин, кіоски з продажу косметики та парфумерії, продаж лотерей, продаж дитячих іграшок, сувенірів, канцтоварів, тютюнових виробів.У штаті супермаркету працює близько 100 чоловік. Це висококваліфіковані менеджери, продавці, комірники, кухарі, які мають спеціальну освіту, а також проходять додаткове навчання та стажування на робочому місці. Асортимент товарів налічує понад 12000 найменувань і включає в себе всі групи продовольчих товарів, а також деякі види супутніх товарів, такі як: побутова хімія, парфумерно-косметичні, господарські, канцелярські товари, іграшки та ін. Найбільшою популярністю користуються випічка, кондитерські та кулінарні вироби власного виробництва. Щодня цех напівфабрикатів випускає більше 100 найменувань продукції.

Адреса: м Черкаси вул. Гагаріна, 55/1, ТЦ «Гранд на Митниці»

Час роботи: 8-00 - 23-00 год.

Парковка: 120 місць.

Проїзд до ТЦ «Гранд на Митниці»

Власне виробництво: хлібобулочні, кондитерські вироби, кулінарія, охолоджене м'ясо, охолоджена риба на льоду, жива риба в акваріумі.

Тел./факс:  (0472) 31-34-31

Стіл замовлень кулінарної продукції (0472) 31-34-36 

Більше інформації


Програма лояльності: діє накопичувальна Дисконтна система.

Продуктовий супермаркет «Гранд Маркет» розташовується на 1-му поверсі торгового центру «Гранд на Митниці». Торгова площа 1200 кв.м., 13 касових терміналів. Для зручності покупців є автомобільна стоянка на 120 паркувальних місць, яка надійно охороняється за допомогою системи відеоспостереження. Асортимент магазину визначається віддаленим від міських ринків місцем розташування та дозволяє забезпечити всіх жителів спального району необхідними свіжими і якісними продуктами. Бакалійні товари, кондитерські вироби, молочна продукція, алкогольні та безалкогольні напої від найкращих місцевих та національних виробників. Понад 200 найменувань овочів і фруктів цілий рік від місцевих фермерів, свіже м'ясо, жива річкова риба в акваріумі, охолоджена риба на льоду - надійна і якісна альтернатива ринковим продуктам.

Особливо привабливим для покупців магазину є наявність власної пекарні «Гранд Маркет». Наші пекарі щодня випікають понад 2000 одиниць смачної продукції. Гарячий хліб, ароматні булочки, солодкі торти і тістечка розкуповуються миттєво.

Широкий вибір страв щодня пропонує покупцям і кулінарний відділ на базі цеху власного виробництва: 8 видів вареників, 12 видів млинців, 21 найменування салатів, більше 40 видів різних м'ясних і рибних страв подаються на вітрину гарячими, щойно приготовленими.

Відмінністю цього магазину є широка лінійка промислової групи товарів: косметика і парфумерія, панчішно-шкарпетні вироби, іграшки для дітей, сувеніри та подарунки.

Адреса: м Черкаси вул. Пальохи, 25

Час роботи: 8-00 - 23-00 год.

Парковка: 20 місць.

Проїзд до магазину «Гранд Маркет» по вулиці Пальохи

Власне виробництво: кулінарія, охолоджене м'ясо, хлібобулочні вироби, торти, тістечка.

Наявність інших відділів: магазин парфумерії та побутової хімії «Шарм».

Тел.: (0472) – 54-32-82

Стіл замовлень кулінарної продукції: (0472) – 54-32-82 

Більше інформації


Програма лояльності: діє накопичувальна Дисконтна система, а також для пенсіонерів в будні дні з 10-00 до 12-00 год. діє знижка 10% на всі товари, крім тих, які позначені зірочкою.

Магазин «Гранд Маркет» знаходиться в районі вул. Можайського біля парку «Сосновий бір». Торгова площа складає 350 кв.м., в наявності 4 касових термінала, 20 місць для паркування автомобілів. Асортимент магазину складається з 8 000 найменувань товарів і містить найбільш затребувані продукти харчування всіх продовольчих груп товарів: бакалія, молочні продукти, хлібобулочні і кондитерські вироби, безалкогольні та алкогольні напої, риба, м'ясо, ковбаси. З огляду на віддалене розташування магазину від міських продуктових ринків, особлива увага приділяється свіжим продуктам. До 100 найменувань овочів і фруктів цілий рік від місцевих фермерів, охолоджена телятина, яловичина, свинина, курка - надійна і якісна альтернатива ринковим продуктам.

Хліб з власної пекарні задовольнить найвишуканіший смак і прикрасить обідній стіл як в будні, так і у свята.

«Гранд Маркет» - завжди свіжі продукти!